Trzy siostry - Susan Mallery

09:53 Books My Love 4 Comments

Trzy siostry - Susan Mallery
HarperCollins Polska, 2016
Liczba stron: 377

Tytułowe trzy siostry to trzy domy położone na wzgórzu na małej wyspie Blackberry, gdzie wszyscy mieszkańcy się znają i wiodą spokojne życie. Każdy dom zamieszkuje inna kobieta.
Andi, kiedy narzeczony nie pojawił się przy ołtarzu, postanowiła obrócić życie o 180 stopni, sprzedała wszystko i kupiła dom, który zastała w opłakanym stanie. Boston to artystka, która po śmierci synka jedynie umie malować jego portrety i się w tym zatraca. A trzeci dom zamieszkuje Deanna, matka piątki dzieci, u której perfekcja dominuje w każdym elemencie życia.
Czy kobiety się polubią i będą jak te trzy siostry ze wzgórza?

Piękna, ciepła i zarazem dotykających ważnych aspektów życia książka. Ważne żeby przy sobie mieć bliskich, kochających i rozumnych ludzi a wtedy można podnieść się z najgorszego upadku.

You Might Also Like

4 komentarze:

 1. Szkoda, że tak mało napisałaś o tej książce. Ale coś mi się kojarzy, że już gdzieś widziałam jej recenzję. W każdym bądź razie zapowiada się całkiem nieźle ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak jest interesująca, i aż się żałuje że tak szybko się ją czyta.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna, krótka i rzetelna recenzja. Masz rację posiadanie w życiu kogoś bliskiego kto Cię zrozumie i pomoże w najgorszym momencie w życiu jest ważne. Ludzie często gubią się w życiu i potrzebują pomocy. Z pewnością zachęciłaś mnie do przeczytania tej książki, następnym razem napisz coś więcej w recenzji :)
  http://aleksandramakota.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja obecnie czytam książkę Ugly Love, bardzo polecam ! Można ją ściągnąć za free na chomikuj :)

  OdpowiedzUsuń