Świat według Boba. Dalsze przygody ulicznego kota i jego człowieka - James Bowen

10:32 Books My Love 8 Comments

Wydawnictwo Nasza Księgarnia, 2014

Liczba stron: 208

Ciąg dalszy losów Jamesa i Boba (Kot Bob i ja. Jak kocur i człowiek znaleźli szczęście na ulicy ) przynosi w ich życie dalsze zmiany, ale ciągle twardo trwają ze sobą. James odkrył, że Bob jest coraz częściej rozpoznawany na ulicy przez mieszkańców Londynu ale również przez turystów. Dowiedział, że na YouTube zostały zamieszczone filmy z udziałem Bob, jak razem z Jamesem robią różne sztuczki na ulicy. 
Autor jest zszokowany jak dostaje propozycję napisania książki i początkowo myśli że to żart i nie bierze tego na poważnie. Jednak, kiedy propozycja zostaje ponowiona zaczyna poważnie myśleć o napisaniu książki o sobie i Bobie. 

Przecudna pełna ciepła książka opowiadająca o tym, że nigdy nie jest za późno żeby zmienić swoje życie, że nawet z największej życiowej katastrofy można wyjść zwycięsko. Bob, jak każde inne zwierze chce towarzyszyć człowiekowi w ich życiu. Może to być z korzyścią dla obydwóch stron.

Bob, jako pewnie jeden z nielicznych kotów, ma niezwykłe, ponadprzeciętne zdolności. Jednak każde zwierzę jest świetnym towarzyszem i sposobem na "szary" świat, który jest wokół nas.

You Might Also Like

8 komentarzy:

 1. do jakiej grupy wiekowej skierowana jest ta książka?
  nigdy wcześniej nie spotkałam się z tymi historiami i tak się zastanawiam, czy będzie ona dobrym prezentem dla nastolatki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi sie, że spodoba się ona zarówno dorosłej osobie, jak i nastolatce :)

   Usuń
 2. Kot Bob :D Zabawne :D Bardzo nowoczesna ta książka :D Może byc nawet smieszna :D

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest książka dla dzieci czy dla dorosłych? Już sama myśl, że jest o... kocie jest zabawna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zdecydowanie książka dla dorosłych :)

   Usuń
 4. Pierwszy raz spotykam się z tego typu książką. Może być ciekawa

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie, może Ci się spodoba, a jeśli nie to i tak miło, że wpadłaś ;) blooogsaymyname.blogspot.com Będę niezmiernie szczęśliwa jeśli przeczytasz choć fragment i wyrazisz swoją opinię. Jestem początkująca i bardzo chciałabym poznać opinie kogoś oczytanego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedna z moich ulubionych serii <3
  Brakuje mi mocno takich książek o.o
  Jeśli by Cię interesowały podobne tematy to polecam "Biuro kotów znalezionych", książka świetna i napisana przez polską autorkę, która jest wolontariuszką warszawskiej fundacji Koteria :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o nie słyszałam o tej :) muszę koniecznie przeczytać :) dzięki za informacje :)

   Usuń