Instrukcja obsługi faceta - Miller Katarzyna, Giżyńska SuzanInstrukcja obsługi faceta - Miller Katarzyna, Giżyńska Suzan
Wydawnictwo Zwierciadło, 2017
Liczba stron: 240
Kto by nie chciał dostać prostej, przejrzystej i niezawodnej instrukcja obsługi faceta? Myślę, że każda z nas chętnie by przeczytała o tym, co trzeba zrobić aby było dobrze i żyło nam się przyjemniej u boku naszego, wyśnionego i idealnego faceta.


W książce "Instrukcja obsługi faceta" znajdziecie zbiór odpowiedzi na wiele nurtujących kobiet pytań, czasami dosadnie, czasami z humorem, ale bez owijania w bawełnę, i jak trzeba z informacją, że potrzebna jest dłuższa terapia bo samemu można sobie nie poradzić wyjść z sytuacji.


Wysyłamy Ci Instrukcje obsługi faceta, ale jako inteligentna kobieta zauważysz, że jest to jednocześnie instrukcja obsługi samej siebie. No bo jak możesz sobie radzić z nim, jeśli jeszcze nie zaczęłaś sobie radzić ze sobą i być z siebie zadowolona?

Książka podzielona jest na pytania od nas, zwykłych kobiet, a pod każdym pytaniem jest wytłumaczenie problemu, najważniejsze rzeczy, które warto zapamiętać i których warto sie nauczyć.
Nie ma oceniania, mówienia co jest dobre a co złe. "Instrukcja obsługi faceta" to kompedium wiedzy na temat kobiet i ich zachowania w relacjach, w związkach.
Autorki w lekkiej i przewrotnej formie, ale bardzo konkretnie ukazują, jak należy reagować w przeróżnych sytuacjach, aby osiągnąć zamierzony cel.


Miller Katarzyna i Giżyńska Suzan bardzo dużo czasu poświęcają ważnej kwestii, czyli akceptacji samej siebie, pokochania siebie a wtedy można iść w świat i kochać innych.


Najważniejsze, żeby najpierw polubić siebie i swoje wady, a nie tylko zalety! Żeby potem móc polubić kogoś innego, również z jego zaletami i wadami.i zdanie, które bardzi mi się podoba, bo jest mega prawdziwe:
Jedyną osobą, która nie opuści cię aż do śmierci jesteś ty sama.Bardzo dosadnie i stanowczo autorki przestrzegają przed przemocą fizyczną i psychiczną, i jak tylko wystąpią pierwsze symptom trzeba natychmiast działać i nie dać się zastraszyć i zniewolić.


Pamiętaj! Przemoc słowna wobec kobiet jest bardzo częsta - nie można pozwolić na to, żeby stała sie stałym punktem waszego związku.Książka "Instrukcja obsługi faceta" to zbiór cennych informacji dla każdej kobiety ale nie tylko o facetach, ale przede wszystkim o nas samych, o których nie możemy zapominać niezależnie od okoliczności. Część merytoryczna jest na najwyższym poziomie. Katarzynę Miller ubóstwiam i wielbię i mogę ją czytać i słuchać bez końca. Przekazuje swoją wiedzę z wielka miłością do innych kobiet i ciepło i cierpliwie tłumaczy, nigdy nie ocenia i krytykuje.


Książke pomimo różnorodności tematów czyta się bardzo lekko i szybko. Okładka rzucająca się w oczy, a tytuł mega chwytliwy i dobry marketingowo. Myślę, że to dobra lektura dla każdej kobiety niezależnie od wieku i doświadczenia.Etykiety: , , ,